NOVÉ MODELY PRO SPECIÁLNÍ APLIKACE…

AE

POKROKOVÝ VÝPARNÍK
(AE – Advanced Evaporator)

Nový patentovaný výparník byl speciálně vyvinut pro vypařovací aplikace s co nejvyšším přenosem tepla. AE poskytuje maximální přenos energie chladiva skrz širokou škálu speciálních průtokových kanálku a tím zaručuje nejvyšší možný výparný výkon. Tento nový systém prolisu je vyroben z nerezu a je plně integrován už u vstupu chladiva do výměníku. Použitelný je jak pro suché tak i pro zaplavené vypařování. 
Pájení: měď nebo nikl

 

XCR

PRODLOUŽENÁ ODOLNOST PROTI KOROZI
(XCR – eXtended Corrosion Resistant)

Naše nové XCR modely jsou typické zvýšenou odolností proti korozi v chloridovém prostředí. Desky v tomto výměníku jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, SMO 254 (1.4547). 
Pájení: měď nebo nikl

DW

DVOJSTĚNNÝ PÁJENÝ VÝMĚNÍK 
(DW – Double Walled)

Dvojstěnné tepelné výměníky jsou opatřeny dvěma nerezovými deskami, aby zajistily bezpečné oddělení kanálu. I při eventuální vnitrní netěsnosti (koroze, mechanické poškození) ve výměníku nedojde k promíchání médií. Vhodný například pro pitnou vodu. 

Pájení: měď

 

AP

DESKOVÉ VZDUCHOVÉ VYSOUŠECE
(AP – Air Plate dryers)

Výměník tepla pro chlazení stlačeného vzduchu, pro vysoušení, byl speciálně vyvinut pro aplikace vzduch/vzduch a vzduch/chladivo. Různé typy a velikosti dovolují systém s  odděleným nebo integrovaným sběrem kondenzátu ve všech běžných výkonových řadách. 
Pájení: měď

HP

VYSOKOTLAKÝ RÁM 
(HP – High-Pressure frame)

HP série používá speciální nosný tlakový rám za účelem dosažení vysokých tlaků. Kondenzátory a ekonomizéry pro čpavkové aplikace ve spojení s niklovým pájením. 
Pájení: měď nebo nikl

 

GG

GG SÉRIE

V tomto typu výměníku není použit žádný pájecí materiál. Desky jsou stažené v rámu, mají optimální tepelný přenos a  jsou odolné proti korozi. U výměníku nevzniká galvanická koroze při dotyku dvou kovů.
Splňují potravinářské certifikáty.

TD

TRUE-DUAL PÁJENÉ VÝMĚNÍKY 
(TD – True-Dual heat exchangers)

Výměník se dvěma okruhy výparníku nebo kondenzátoru pro stálou vysokou účinnost. TD dává optimální účinnost i v okamžiku, kdy je v provozu pouze jediná strana chladicího cyklu. Zahrnuje dva nezávislé chladicí okruhy a okruh vody / nemrznoucí směsi. 
Pájení: měď

 

 …A JEJICH PŘESVĚDČIVÉ RYSY

PD

NÁVRH DESEK
(Plate Design)

Speciální navržení desek umožnuje optimální přenos tepla a tím i nejvyšší možný výkon pro Vaši aplikaci. Větší plochy kontaktních bodů umožňují silnější pájení mezi deskami, a tedy garantují vysokou tlakovou sílu aparátu.

SC

BEZPEČNOSTNÍ KOMORA 
(Safety Chamber TM)

Patentovaná “bezpecnostní komora“ je u velkých pájených výměníku neco výjimečného. Zapouzdřené kontaktní body zachycují síly působící na připojení. Pokud jsou tyto kontaktní body přetíženy a materiál praskne, je zde prevence zabraňující proniknutí do jiného média – skvělý bezpečnostní faktor pro každého provozovatele.

FF

PLNĚ PRŮTOKOVÝ SYSTÉM 
(Full-Flow system TM)

Tzv. Full-Flow systém TM byl vynalezen kvůli problémům se zamrzáním průtokových kanálků tak, aby snížil rizika systémových chyb, pokud se pájený výměník používá jako výparník v chladicích aplikacích. Garantuje optimální cirkulaci kolem připojení – prevence proti zamrzání.

 

KONTAKT

Karlovy Vary - tel: 353 447 211-8 
výroba Karlovy Vary - tel : 353 311 687 

Praha - tel : 602 263 773

Brno - tel : 548 212 195

Ostrava - tel : 602 289 652, 603 583 005

Nitra - tel : +421 376 503 527

Košice - tel : +421 (0)556 231 504

 

NAJDETE NÁS

Provozovna
G-MAR PLUS, s.r.o.
Chebská 73/48
360 06 Karlovy Vary
tel: +420 353 447 211
email: g-mar(zavinac)g-mar.cz
Základní identifikační údaje
Spisová značka : C 5362 vedená u Krajského soudu v Plzni
Obchodní jméno : G-MAR PLUS, s.r.o.
IČO : 61170208, DIČ : CZ61170208

SPOLUPRACUJEME


© 2014 G-MAR s.r.o. | © 1WS- tvorba www stránek